Xestión de federados Federación Galega de Xadrez

ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CIRCULO XADREZ CAPABLANCA 2.5 - 1.5 CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN
GILLÁN - EL PROGRESO 1.0 - 3.0 CÍRCULO FERROLANO B
CÍRCULO DE LAS ARTES 3.0 - 1.0 ALEXANDRE BÓVEDA A
GRUPO BAZAN B 1.0 - 3.0 GRUPO BAZÁN A
SAFA 0.5 - 3.5 RECATELO CAMPUS TERRA A
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ 3.0 - 1.0 XDM SIGRAS "A"
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CÍRCULO FERROLANO B 2.5 - 1.5 CIRCULO XADREZ CAPABLANCA
CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN 1.5 - 2.5 CÍRCULO DE LAS ARTES
GRUPO BAZÁN A 3.0 - 1.0 GILLÁN - EL PROGRESO
ALEXANDRE BÓVEDA A 1.5 - 2.5 SAFA
XDM SIGRAS "A" 3.5 - 0.5 GRUPO BAZAN B
RECATELO CAMPUS TERRA A 3.0 - 1.0 ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CIRCULO XADREZ CAPABLANCA 0.0 - 4.0 CÍRCULO DE LAS ARTES
CÍRCULO FERROLANO B 0.5 - 3.5 GRUPO BAZÁN A
SAFA 2.0 - 2.0 CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN
GILLÁN - EL PROGRESO 2.5 - 1.5 XDM SIGRAS "A"
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ 2.5 - 1.5 ALEXANDRE BÓVEDA A
GRUPO BAZAN B 2.0 - 2.0 RECATELO CAMPUS TERRA A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
GRUPO BAZÁN A 3.5 - 0.5 CIRCULO XADREZ CAPABLANCA
CÍRCULO DE LAS ARTES 2.5 - 1.5 SAFA
XDM SIGRAS "A" 1.5 - 2.5 CÍRCULO FERROLANO B
CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN 3.0 - 1.0 ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
RECATELO CAMPUS TERRA A 2.5 - 1.5 GILLÁN - EL PROGRESO
ALEXANDRE BÓVEDA A 2.5 - 1.5 GRUPO BAZAN B
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CIRCULO XADREZ CAPABLANCA - SAFA
GRUPO BAZÁN A - XDM SIGRAS "A"
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ - CÍRCULO DE LAS ARTES
CÍRCULO FERROLANO B - RECATELO CAMPUS TERRA A
GRUPO BAZAN B - CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN
GILLÁN - EL PROGRESO - ALEXANDRE BÓVEDA A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
XDM SIGRAS "A" - CIRCULO XADREZ CAPABLANCA
SAFA - ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
RECATELO CAMPUS TERRA A - GRUPO BAZÁN A
CÍRCULO DE LAS ARTES - GRUPO BAZAN B
ALEXANDRE BÓVEDA A - CÍRCULO FERROLANO B
CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN - GILLÁN - EL PROGRESO
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CIRCULO XADREZ CAPABLANCA - ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
XDM SIGRAS "A" - RECATELO CAMPUS TERRA A
GRUPO BAZAN B - SAFA
GRUPO BAZÁN A - ALEXANDRE BÓVEDA A
GILLÁN - EL PROGRESO - CÍRCULO DE LAS ARTES
CÍRCULO FERROLANO B - CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
RECATELO CAMPUS TERRA A - CIRCULO XADREZ CAPABLANCA
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ - GRUPO BAZAN B
ALEXANDRE BÓVEDA A - XDM SIGRAS "A"
SAFA - GILLÁN - EL PROGRESO
CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN - GRUPO BAZÁN A
CÍRCULO DE LAS ARTES - CÍRCULO FERROLANO B
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CIRCULO XADREZ CAPABLANCA - GRUPO BAZAN B
RECATELO CAMPUS TERRA A - ALEXANDRE BÓVEDA A
GILLÁN - EL PROGRESO - ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
XDM SIGRAS "A" - CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN
CÍRCULO FERROLANO B - SAFA
GRUPO BAZÁN A - CÍRCULO DE LAS ARTES
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
ALEXANDRE BÓVEDA A - CIRCULO XADREZ CAPABLANCA
GRUPO BAZAN B - GILLÁN - EL PROGRESO
CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN - RECATELO CAMPUS TERRA A
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ - CÍRCULO FERROLANO B
CÍRCULO DE LAS ARTES - XDM SIGRAS "A"
SAFA - GRUPO BAZÁN A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CIRCULO XADREZ CAPABLANCA - GILLÁN - EL PROGRESO
ALEXANDRE BÓVEDA A - CÍRCULO XADREZ CIDADE DE NARÓN
CÍRCULO FERROLANO B - GRUPO BAZAN B
RECATELO CAMPUS TERRA A - CÍRCULO DE LAS ARTES
GRUPO BAZÁN A - ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
XDM SIGRAS "A" - SAFA
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
BREOGÁN 3.0 - 1.0 MERCANTIL DE RIBEIRA
AJEDREZ CCD SANXENXO 1.0 - 3.0 CLUB XADREZ RIANXO A
CXF - BAÑOS PRINT 3.0 - 1.0 CXF - BANCO MEDIOLANUM
TORPEDO GALLAECIA 1.5 - 2.5 CLUBEXA
PADRÓN - GOLFIÑO B 2.0 - 2.0 CLUB KÁRPOV
USC XUVENIL 3.0 - 1.0 MARQUIÑO
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CLUB XADREZ RIANXO A 3.0 - 1.0 BREOGÁN
MERCANTIL DE RIBEIRA 2.0 - 2.0 CXF - BAÑOS PRINT
CLUBEXA - AJEDREZ CCD SANXENXO
CXF - BANCO MEDIOLANUM 2.5 - 1.5 PADRÓN - GOLFIÑO B
MARQUIÑO 2.5 - 1.5 TORPEDO GALLAECIA
CLUB KÁRPOV 4.0 - 0.0 USC XUVENIL
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
BREOGÁN 2.0 - 2.0 CXF - BAÑOS PRINT
CLUB XADREZ RIANXO A 3.5 - 0.5 CLUBEXA
PADRÓN - GOLFIÑO B 2.5 - 1.5 MERCANTIL DE RIBEIRA
AJEDREZ CCD SANXENXO 3.0 - 1.0 MARQUIÑO
USC XUVENIL 3.0 - 1.0 CXF - BANCO MEDIOLANUM
TORPEDO GALLAECIA 1.0 - 3.0 CLUB KÁRPOV
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CLUBEXA 2.5 - 1.5 BREOGÁN
CXF - BAÑOS PRINT 2.0 - 2.0 PADRÓN - GOLFIÑO B
MARQUIÑO 1.0 - 3.0 CLUB XADREZ RIANXO A
MERCANTIL DE RIBEIRA 3.5 - 0.5 USC XUVENIL
CLUB KÁRPOV 2.0 - 2.0 AJEDREZ CCD SANXENXO
CXF - BANCO MEDIOLANUM 1.0 - 3.0 TORPEDO GALLAECIA
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
BREOGÁN - PADRÓN - GOLFIÑO B
CLUBEXA - MARQUIÑO
USC XUVENIL - CXF - BAÑOS PRINT
CLUB XADREZ RIANXO A - CLUB KÁRPOV
TORPEDO GALLAECIA - MERCANTIL DE RIBEIRA
AJEDREZ CCD SANXENXO - CXF - BANCO MEDIOLANUM
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
MARQUIÑO - BREOGÁN
PADRÓN - GOLFIÑO B - USC XUVENIL
CLUB KÁRPOV - CLUBEXA
CXF - BAÑOS PRINT - TORPEDO GALLAECIA
CXF - BANCO MEDIOLANUM - CLUB XADREZ RIANXO A
MERCANTIL DE RIBEIRA - AJEDREZ CCD SANXENXO
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
BREOGÁN - USC XUVENIL
MARQUIÑO - CLUB KÁRPOV
TORPEDO GALLAECIA - PADRÓN - GOLFIÑO B
CLUBEXA - CXF - BANCO MEDIOLANUM
AJEDREZ CCD SANXENXO - CXF - BAÑOS PRINT
CLUB XADREZ RIANXO A - MERCANTIL DE RIBEIRA
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CLUB KÁRPOV - BREOGÁN
USC XUVENIL - TORPEDO GALLAECIA
CXF - BANCO MEDIOLANUM - MARQUIÑO
PADRÓN - GOLFIÑO B - AJEDREZ CCD SANXENXO
MERCANTIL DE RIBEIRA - CLUBEXA
CXF - BAÑOS PRINT - CLUB XADREZ RIANXO A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
BREOGÁN - TORPEDO GALLAECIA
CLUB KÁRPOV - CXF - BANCO MEDIOLANUM
AJEDREZ CCD SANXENXO - USC XUVENIL
MARQUIÑO - MERCANTIL DE RIBEIRA
CLUB XADREZ RIANXO A - PADRÓN - GOLFIÑO B
CLUBEXA - CXF - BAÑOS PRINT
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
CXF - BANCO MEDIOLANUM - BREOGÁN
TORPEDO GALLAECIA - AJEDREZ CCD SANXENXO
MERCANTIL DE RIBEIRA - CLUB KÁRPOV
USC XUVENIL - CLUB XADREZ RIANXO A
CXF - BAÑOS PRINT - MARQUIÑO
PADRÓN - GOLFIÑO B - CLUBEXA
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
BREOGÁN - AJEDREZ CCD SANXENXO
CXF - BANCO MEDIOLANUM - MERCANTIL DE RIBEIRA
CLUB XADREZ RIANXO A - TORPEDO GALLAECIA
CLUB KÁRPOV - CXF - BAÑOS PRINT
CLUBEXA - USC XUVENIL
MARQUIÑO - PADRÓN - GOLFIÑO B
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO 0.5 - 3.5 UNIVERSITARIO DE OURENSE A
GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B 3.0 - 1.0 KNOBBE CAFETERIA & MARIN A
XADREZ OURENSE C 3.0 - 1.0 XADREZ OURENSE B
ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU 1.5 - 2.5 LAROCA-NIGRAN A
AJEDREZ MARCOTE 4.0 - 0.0 VILLA DE BOUZAS
XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A 3.0 - 1.0 EXP UVIGO
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
KNOBBE CAFETERIA & MARIN A 3.5 - 0.5 ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO
UNIVERSITARIO DE OURENSE A 3.0 - 1.0 XADREZ OURENSE C
LAROCA-NIGRAN A 2.0 - 2.0 GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B
XADREZ OURENSE B 1.5 - 2.5 AJEDREZ MARCOTE
EXP UVIGO 3.0 - 1.0 ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU
VILLA DE BOUZAS 0.5 - 3.5 XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO 1.0 - 3.0 XADREZ OURENSE C
KNOBBE CAFETERIA & MARIN A 2.0 - 2.0 LAROCA-NIGRAN A
AJEDREZ MARCOTE 1.5 - 2.5 UNIVERSITARIO DE OURENSE A
GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B 3.0 - 1.0 EXP UVIGO
XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A 4.0 - -1.0 XADREZ OURENSE B
ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU 1.5 - 2.5 VILLA DE BOUZAS
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
LAROCA-NIGRAN A 3.0 - 1.0 ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO
XADREZ OURENSE C 3.5 - 0.5 AJEDREZ MARCOTE
EXP UVIGO 3.0 - 1.0 KNOBBE CAFETERIA & MARIN A
UNIVERSITARIO DE OURENSE A 3.5 - 0.5 XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A
VILLA DE BOUZAS 1.5 - 2.5 GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B
XADREZ OURENSE B 1.5 - 2.5 ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO - AJEDREZ MARCOTE
LAROCA-NIGRAN A - EXP UVIGO
XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A - XADREZ OURENSE C
KNOBBE CAFETERIA & MARIN A - VILLA DE BOUZAS
ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU - UNIVERSITARIO DE OURENSE A
GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B - XADREZ OURENSE B
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
EXP UVIGO - ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO
AJEDREZ MARCOTE - XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A
VILLA DE BOUZAS - LAROCA-NIGRAN A
XADREZ OURENSE C - ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU
XADREZ OURENSE B - KNOBBE CAFETERIA & MARIN A
UNIVERSITARIO DE OURENSE A - GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO - XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A
EXP UVIGO - VILLA DE BOUZAS
ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU - AJEDREZ MARCOTE
LAROCA-NIGRAN A - XADREZ OURENSE B
GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B - XADREZ OURENSE C
KNOBBE CAFETERIA & MARIN A - UNIVERSITARIO DE OURENSE A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
VILLA DE BOUZAS - ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO
XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A - ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU
XADREZ OURENSE B - EXP UVIGO
AJEDREZ MARCOTE - GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B
UNIVERSITARIO DE OURENSE A - LAROCA-NIGRAN A
XADREZ OURENSE C - KNOBBE CAFETERIA & MARIN A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO - ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU
VILLA DE BOUZAS - XADREZ OURENSE B
GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B - XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A
EXP UVIGO - UNIVERSITARIO DE OURENSE A
KNOBBE CAFETERIA & MARIN A - AJEDREZ MARCOTE
LAROCA-NIGRAN A - XADREZ OURENSE C
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
XADREZ OURENSE B - ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO
ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU - GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B
UNIVERSITARIO DE OURENSE A - VILLA DE BOUZAS
XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A - KNOBBE CAFETERIA & MARIN A
XADREZ OURENSE C - EXP UVIGO
AJEDREZ MARCOTE - LAROCA-NIGRAN A
ACTA EQUIPO LOCAL RESULTADO EQUIPO VISITANTE
ESCOLA DEPORTIVA UNIVERSITARIA DE VIGO - GRUPO NORES & AJEDREZ MARIN B
XADREZ OURENSE B - UNIVERSITARIO DE OURENSE A
KNOBBE CAFETERIA & MARIN A - ALEKHINE-CORREDURIA TEMPU
VILLA DE BOUZAS - XADREZ OURENSE C
LAROCA-NIGRAN A - XADREZ TUI - XADREZ GALEGO A
EXP UVIGO - AJEDREZ MARCOTE