Xestión de federados Federación Galega de Xadrez

Nome equipo Enderezo local Teléfono Localidade Nome do capitán Teléfono do capitán
ADAS BARCO B PARQUE MALECÓN, 1 616133333 O BARCO DE VALDEORRAS LEONARDO GARCÍA FERNÁNDEZ
AIR-HOSTESS C AVENIDA RUBINE, Nº 31 - BAJO A CORUÑA MIGUEL BLANCO
ALEXANDRE BÓVEDA C RUA OLMOS 16-18 981200869 A CORUÑA JELENA KOLAR STRIKOVIC
ALEXANDRE BOVEDA D RUA OLMOS 16-18 981200869 A CORUÑA JELENA KOLAR STRIKOVIC
ALGALIA DO MEDIO R/ SANTA CRISTINA, Nº 20 SANTIAGO DE COMPOSTELA ANXO CARRIL GONZALEZ
AMES XADREZ PAZO DA PEREGRINA: TRAVESIA J.R. AZCARRAGA, Nº 5 653202479 BERTAMIRANS (AMES) Pablo García Mosquera
AVV O GAITEIRO - SIGRAS O Souto Nº 8 Sigrás Cambre Javier Campelo Bermudez
BENCHOSHEY FISCHER CENTRO CULTURAL ESGOS (OURENSE) Andrés Ibarra Martín
BENCHOSHEY KASPAROV CENTRO CULTURAL 657645380 ESGOS (OURENSE) Andrés Ibarra Martín
CAFETERIA AROMA- MARIN PROMESAS CASA DE BRIZ: CALLE CUESTA Marin Jose luis louzao
CIRCULO CHANTADINO XADREZ B EDIFICIO ASUNTOS SOCIALES: C/ TRAVESÍA PLAZA GALICIA, Nº 1 618709980 CHANTADA CAMILO RODRIGUEZ
CIRCULO CHANTADINO XADREZ C EDIFICIO ASUNTOS SOCIAIS: C/TRAVESIA DE GALICIA, Nº 1 618709980 CHANTADA CAMILO RODRIGUEZ FERREIRO
CÍRCULO FERROLANO D CENTRO COMERCIAL PORTANOVA: Pza. do Inferniño, s/n FERROL RODRIGO CUBERO FERREIRO
CÍRCULO FERROLANO F CANTON DE MOLINS, S/N FERROL RODRIGO CUBERO FERREIRO
CÍRCULO FERROLANO G CANTON DE MOLINS, S/N FERROL RODRIGO CUBERO FERREIRO
CIRCULO FERROLANO H CANTON DE MOLINS, S/N FERROL RODRIGO CUBERO FERREIRO
CIRCULO XADREZ NARÓN C C/ MANUEL ANTONIO Nª7 640274487 NARÓN JUAN FRANCISCO RODRIGUEZ SERANTES
CLINICA DEZA - ESCUELA LALIN LALIN ARENA: AVDA. JOSE CUIÑA, Nº 42 LALIN JUAN JESUS SANZ SIXTO
CLUB DE AJEDREZ ALBARIÑO A SOCIEDAD CULTURAL CAMBADOS: RÚA NOVA, Nº 2 CAMBADOS (PONTEVEDRA) MARCO A. COSTA FUENTES
CLUB DE AJEDREZ MACONDO B CALLE SAN ANDRES, Nº 106 - BAJO 981916118 A CORUÑA JOSE ANTONIO UZAL RODRIGUEZ
CLUB DE AJEDREZ MACONDO C CALLE SAN ANDRES, Nº 106 - BAJO 981916118 A CORUÑA ANGEL RAMON BREY VILLAR
CLUB DE XADREZ KEIXO DE ARZUA BIBLIOTECA PUBLICA ROSALIA DE CASTRO: PADRE PARDO ARZUA XOSE ZAPATA
CLUB SAN FRANCISCO TEO Baixos Parroquiais: R/ Ameneiro, Nº 8 Os Tilos Antonio Bello Ribadas
CLUB USC SALA DE XADREZ DA PISCINA UNIVERSITARIA: AVDA. DAS BURGAS, S/N SANTIAGO DE COMPOSTELA Xosé Luis Veiga Goy
CLUB XADREZ ARTEIXO A Rúa Maestro Mateo nº10 bajo 617234393 Arteixo Oscar Bruno de Prado Rodriguez
CLUB XADREZ ARTEIXO B Rua Maestro Mateo nº10 bajo 617234393 Arteixo Oscar Bruno de Prado Rodríguez
CLUB XADREZ MOS C CENTRO DOTACIONAL TORROSO: ESTRADA PUXEIROS-PEINADOR, Nº 183 MOS CESAR PEREZ NOVAS
CLUB XADREZ MOS D CENTRO DOTACIONAL TORROSO: ESTRADA PUXEIROS-PEINADOR, Nº 183 MOS PEDRO GONZALEZ RODRIGUEZ
CLUB XADREZ MOS E CENTRO DOTACIONAL TORROSO: ESTRADA PUXEIROS-PEINADOR, Nº 183 MOS BRAIS OTERO NOGUEIRA
CLUB XADREZ RIANXO B Rúa dos mestres, s/n 680193289 Rianxo daniel martinez dourado
CLUB XADREZ SMYSLOV SADA EDIFICIO OMIX: AVDA. MARIÑA, S/N SADA (A CORUÑA) LUIS MANUEL CARRIL GARCIA
CLUBE AGORA CASA DA CULTURA: R/ PROGRESO, Nº 41 SILLEDA DIEGO MARIL MOSQUERA
COLEXIO FRANCISCANOS LUGO PRAZA MAIOR, Nº 26 646169768 LUGO MANUEL JOSE VAZQUEZ PENA
CXF - CASA DA XUVENTUDE CASA DA XUVENTUDE ; R) JUAN CARLOS I, 37 886151843 VILAGARCIA DAN CRUZ ALVAREZ DE RON
CXF - DEPORTES RODAS CASA DA XUVENTUDE ; R) JUAN CARLOS I, 37 886151843 VILAGARCIA MANUEL SUÁREZ VALLEJO
CXF - DISTRIBUCIONES LETE CASA DA XUVENTUDE ; R) JUAN CARLOS I, 37 886151843 VILAGARCIA JOSE MANEIRO BLANCO
CXF - REEDUCA CASA DA XUVENTUDE ; R) JUAN CARLOS I, 37 886151843 VILAGARCIA DAN CRUZ ALVAREZ DE RON
CXF - RESTAURANTE A PEDRA CASA DA XUVENTUDE ; R) JUAN CARLOS I, 37 886151843 VILAGARCIA ROBERTO VIDAL VALTUILLE
E.L.X PLAN 18 PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. ABSOLUT ATTACK PARQUE FRIGSA: NAVE DE ASOCIACIONS LUGO DANIEL MARTINEZ PEREZ
E.L.X. ABSOLUTO ATACK PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. ALEVIN PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. CADETE PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. DAMAS NEGRAS PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO FERNANDO FERNANDEZ FERNANDEZ
E.L.X. INFANTILES PICHONES PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. MINI POLGARS PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. PLAN SAN18 PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO DIEGO FLOREZ RODRIGUEZ
E.L.X. XUVENIL PARQUE FRIGSA: PARQUE INFANTIL DE TRAFICO LOPEZ MELLA LUGO PABLO CASTRO GIRONA
ESCOLA DE XADREZ COMPOSTELA AZUL C.C. AREA CENTRAL: OFICINAS DE PLAZA DE EUROPA, PORTAL 15A - PISO 6º D SANTIAGO DE COMPOSTELA MARCO PORTO FUENTES
ESCOLA DE XADREZ COMPOSTELA VERDE C.C. AREA CENTRAL: OFICINAS DE PLAZA DE EUROPA, PORTAL 15A - PISO 6º D SANTIAGO DE COMPOSTELA MARCO PORTO FUENTES
ESCUELA LALÍN B LALIN ARENA: AVDA. JOSE CUIÑA, Nº 42 LALIN JUAN JESUS SANZ SIXTO
EXP - CSCR BEADE Ctra. Coutada, 42 (Centro Socio Cultural y Recreativo de Beade) 638750303 Beade (Vigo) Rubén Alonso Caamaño
EXP - LIMPIEZAS SAN VICENTE CASINO MERCANTIL: PLAZA CURROS ENRIQUEZ, S/N PONTEVEDRA JULIO CESAR MOREIRA MEIRA
EXP ALEXEI SHIROV Plaza Curros Enríquez S/N (Casino Mercantil) 650645318 Pontevedra Rufino Paniagua Flores
EXP CONCELLO DE PONTEVEDRA Plaza Curros Enríquez S/N (Casino Mercantil) 650645318 Pontevedra Gonzalo Reboreda Alonso
EXP PROMESAS CASINO MERCANTIL: PLAZA CURROS ENRIQUEZ, S/N 650645318 PONTEVEDRA David Fernández Lago
EXP ZONA INFORMATICA Plaza Curros Enríquez S/N (Casino Mercantil) 650645318 Pontevedra María Jose Medraño
GALLAECIA STELLAE CENTRO SOCIOCULTURAL DE FONTIÑAS: R/ BERLIN, Nº 13 SANTIAGO DE COMPOSTELA MANUEL RODRIGUEZ LAMAS
GRUPO BAZAN E RÚA REPÚBLICA ARXENTINA 15 SOTO FERROL JUAN RODRIGUEZ REY
HOSTAL MIRAMAR CENTRO SOCIAL DE BOIRO: RUA PRINCIPAL BOIRO Antón Vidal Ferreirós
IES AUGA DA LAXE - LAROCA MALLÓN - RUA SARMIENTO, Nº 27 (ANTIGA ESCOLA DE COTROS) NIGRAN JOSE MANUEL FERNANDEZ RODRIGUEZ
LICEO B GRUPO A. POSTAL R/ LAMAS CARVAJAL, Nº 5 OURENSE JOAQUIN BELLO FILGUEIRA
LICEO DE NOIA R/ ALAMEDA, S/N NOIA (A CORUÑA) ANGEL GÓMEZ GÓMEZ
LUCENA A XADREZ GALEGO: R/ REISEÑOR, Nº 15 - BAJO VIGO JOSE LUIS GUTIERREZ GARCIA
LUCENA B XADREZ GALEGO: R/ REISEÑOR, Nº 15 - BAJO VIGO JOSE LUIS GUTIERREZ GARCIA
LUCENA C XADREZ GALEGO: R/ REISEÑOR, Nº 15 - BAJO Vigo JOSE LUIS GUTIERREZ GARCIA
MALLON - LAROCA MALLON - RUA SARMIENTO, Nº 27 (ANTIGA ESCOLA DE COTROS) NIGRAN Juan Manuel Represa Garazo
MILLARENGO CULTURA PAZO DA PEREGRINA: TRAVESIA J.R. AZCARRAGA, Nº 5 BERTAMIRANS (AMES) Óscar Hidalgo Gerpe
PADRÓN - GOLFIÑO D PADRON ANTONIO ESPIÑEIRA CAJARAVILLE
POUSADA DAS ANIMAS CENTRO SOCIAL DE BOIRO: RUA PRINCIPAL BOIRO Jose luis Mouriño miguens
RECATELO CAMPUS TERRA C Casa María Mariño Monte Faro, 2 (Parque da Milagrosa) 647402763 LUGO Antonio Nieto Velado
RECATELO CAMPUS TERRA GALEN Casa María Mariño Monte Faro, 2 (Parque da Milagrosa) 647402763 LUGO ANTONIO NIETO VELADO
REGATAS DE PERILLO A Avenida das Américas, Nº 33 981635774 Perillo - Oleiros Graciela Redondo Argüelles
REGATAS DE PERILLO B Avenida das Américas, Nº 33 981635774 Perillo - Oleiros Eduardo Luis Giménez Fernández
RICOS DE MELIDE BIBLIOTECA PUBLICA ROSALIA DE CASTRO: PADRE PARDO ARZUA XOSE ZAPATA
TDFC C/ Electo Carballo - Local 19 A 630972387 CULLEREDO Javier I. Mazaira Alba
UNIVERSITARIO DE OURENSE D Edificio de asociaciones Campus Ourense OURENSE LINO HERMIDA ARAUJO
VAL DO DUBRA A Casa da Cultura: Rua Arcai, Nº 28 667603050 Bembibre (Val do Dubra) José Antonio Varela Castro
VILLA DE BOUZAS C Doctor Marañón 7, entresuelo Vigo Javier Pérez Piñeiro
XADREZ ALBATROS C ANTIGUO COLEGIO SINDE: PUERTO RICO, S/N 649889884 A GUARDA MIGUEL REBOREDO OTERO
XADREZ ALTAMIRA CENTRO SOCIAL A DEVESA 0 SALCEDA DE CASELAS Manuel Alberto Fernandez Alonso
XADREZ AS PONTES Poblado das Veigas Rua Eume s/n- Cafeteria Lar As Pontes de Garcia Rodriguez Rocio Tojeiro García
XADREZ FORTE Cafeteria Club Fluvial (Le Club), Rúa do Caneiro s/n 665534129 Monforte de Lemos Nicasio Rodríguez Méndez
XADREZ FORTE B Cafeteria Club Fluvial (Le Club), Rúa do Caneiro s/n 665534129 Monforte de Lemos Gael Mariño González
XADREZ GALLAECIA CENTRO SOCIOCULTURAL DE FONTIÑAS: R/ BERLIN, Nº 13 SANTIAGO DE COMPOSTELA MANUEL RODRIGUEZ LAMAS
XADREZ O TOQUE XIRIA CARBALLO B LUDOTECA MUNICIPAL: RUA DESIDERIO VARELA, Nº 22 981754879 CARBALLO Jesús Antonio Rodríguez Facal
XADREZ OROSO - TAMBRE RUA DEPORTE, Nº 16 981927901 OROSO José Antonio Pena Dosil
XADREZ PONTEAREAS Avda. Sarmiento Rivera 17, 1º Izq 698175368 Ponteareas Juana María Martínez Fernández
XADREZ RAMIRO SABELL MOBIALIA Centro Artístico Sportivo. Rúa Vidales Tomé 2 986640041 Ponteareas Alberto Alonso Ruibal
XADREZ SAN ROQUE VIVEIRO Viveiro Aitor Lopez Chao
XADREZ TUI - LICEO CASINO AVDA. DA CONCORDIA, Nº 2 TUI (PONTEVEDRA) LUIS FERNANDEZ DE ARMAS
XADREZ TUI - XADREZ GALEGO B RÚA PARROCO RODRIGUEZ VAZQUEZ, Nº 4 TUI (PONTEVEDRA) EMILIO PAZO NUÑEZ
XDM CIDU RIAZOR Almirante Lángara s.n A Coruña Ernesto Pérez Ramil 608084705
XDM INICIATIVAS Almirante Lángara s.n A Coruña Ernesto Pérez Ramil
XDM SPORTING CLUB CASINO AVDA. NEW YORK - A ZAPATEIRA CULLEREDO ERNESTO PEREZ
XOSE XESTIDO ESCOLA UNITARIA CURRACES BELUSO (BUEU) TOMÁS LEMOS VIZCAYA